Із 1880 р. село стає волосним містечком з підпорядкуванням 12 сіл. У словнику
Брокгауза і Ефрона читаємо: "Семиполки — містечко Остерського повіту на
Києво-Петербурзькому шосе, поселення дотатарських часів. Є залишки високого
круглого валу і глибокого рову, а також водойми, викопаної татарами, які
приступом брали цей град. Жителів — 2733. Ярмарок — 6. Земська школа, сільська
бібліотека."
У радянські часи хутір належав то Броварській, то Красилівській сільрадам.
Втрачено одвічний зв'язок зазимських земель. Колись у хуторі був клуб, магазин,
свій храм. Тепер лише свої могили і 186 жителів.