Деякий час на місці волості був і Семиполківський район. Під час війни село
опинилося в центрі подій німецького наступу 1941 р. через Остер на Київ. На
північній околиці села проходили кровопролитні бої, про які згадується в
німецьких джерелах (П.Філіппі "Прип'ятська проблема"). Німці поховали своїх
загиблих на кладовищі, а- наших поховано в своїх окопах безіменними.
Стоїть над безіменними скибииськими солдатськими могилами невеликий монумент
1941 — 1945 рр., але це справжній і живий слід історії 1941 р.