До нас, на Броварщину


Огляд шахрайства Uadreams

 

Експерти Uadreams показують вам кілька загальних сценаріїв шахрайства з вразливим зображенням:

1. Жінки користуються поштовою скринькою, тому кожен лист ви отримуєте з неї. Лист на uadreams.com не безкоштовний, - потрібно заплатити гроші. Зверніть увагу, що більшість українок знають іноземну мову на низькому рівні, тому їм доводиться користуватися послугами перекладача. Ні-ні, не безкоштовні онлайн-перекладачі! Ми маємо на увазі професійну службу перекладу uadreams, тому ми бачимо регулярні непорозуміння та звинувачення в шахрайстві Uadreams: як жінка може сказати або написати рідною мовою, а перекладач може щось додати лише для прикладу, щоб створити особливу атмосферу листа. Вони публікують фрази таким чином, що змушує вас почувати себе схвильованими від отримання наступної і обов’язково заплатите за це знову! Тому ви приносите більше грошей компанії.

2. Один із найдивовижніших способів привернути увагу до жінки – це подарунок: це можуть бути квіти чи солодощі, чи коробка з дрібними подарунками, все одно це якась ваша особлива турбота до жінки! Але ви не знаєте, як замовити найкращий за ціною та якістю uadreams і не стати жертвою шахраїв. Багато агентств можуть запропонувати вам подібні послуги, і ви звертаєтесь за допомогою! Ви здогадуєтеся, що через орендну плату це може бути дорожче, але сума значно вища. Ви ніколи не дізнаєтеся оригінальної ціни.

Іноді шахрайські агентства мають спеціальні угоди з дівчатами, як угода про крадіжку грошей у іноземних клієнтів. Дівчатам платять лише за те, щоб зберегти профіль профспілкової агенції, щоб залучити більше грошей в Україну. Грати з емоціями, спорожняти гаманці, розбивати серця, що завгодно. Усі їхні шахрайські трюки змінюють репутацію Росії та України загалом, двох могутніх і красивих народів, агентств, схожих на uadream, вбивають своєю красою і залишають вас ні з чим.

Звичайно, ми не можемо сказати щось подібне про всіх них, проте ми знаємо багато чудових дівчат, які є над цим!

Джерело статті: uadreams-scams-complaints.com/


- January 03, 2022