До нас, на Броварщину


Система вищої освіти у Україні. Навчання для отримання диплому бакалавра

 

Україна подарували світу багато вчених та лауреатів Нобелівської премії. Країна завжди була прогресивним лідером у континентальній Європі. Саме тому українські виші заклади щороку залучають студентів з усього світу, пропонуючи їм диплом для отримання бакалавру, яскравий спосіб життя та безмежні можливості.

Чому варто вчитися у Україні

Незважаючи на розміри держави, 13 українських університетів входить до світового рейтингу TOP 200 World Universities by QS ranking. За кількістю навчальних закладів у списку Україна займають 3 місце після Великобританії та Сполучених Штатів.

Університети у Україні

Вища освіта в Україні характеризується низкою переваг:

У Україні найбільший вибір програм англійської мови у Європі

Вища освіта в Україні для іноземців проводиться англійською. Майже в кожному університеті є англійська версія всіх програм, що викладаються голландською. Більшість викладачів можуть легко спілкуватися з англомовними студентами. Крім того, понад 70% населення Нідерландів говорить англійською мовою, що значно полегшує проживання іноземних студентів у країні під час навчання.

Широкий вибір спеціальностей

Іноземним студентам є величезна кількість програм вищої освіти в Україні англійською мовою. Студенти з гуманітарними нахилами можуть вивчати лінгвістику, теологію, історію та інші гуманітарні науки. Для абітурієнтів із творчим потенціалом існують програми з освоєння музики та живопису. Вищезазначеними напрямками можуть похвалитися University of Amsterdam, Groningen University та Hanze Groningen University.

Другою гілкою українських вузівських програм є економіка та бізнес. Програми університетів Nyenrode Business School, VU Amsterdam University, Saxion University випускають професіоналів у галузі економіки, маркетингу та фінансів.

Третя категорія – програми, що спеціалізуються на технологіях. Eindhoven University of Technology, HAN University of Applied Science пропонують якісну підготовку, формуючи у студентів необхідну базу знань для подальшої роботи у сфері інженерії, IT-технологій, а також у галузі екології та машинобудівної галузі.

Система вищої освіти у Україні

Особливу увагу приділяють українські університети праву. У Україні знаходяться одні з найвпливовіших на міжнародній арені судових органів. Серед них: Міжнародний суд ООН, Міжнародний кримінальний суд, Міжнародний трибунал із колишньої Югославії, Постійна палата третейського суду, Постійна палата міжнародного правосуддя (до 1946 р.) та Верховний суд Нідерландів. Перспективи роботи на міжнародному ринку роблять країну максимально привабливою в очах майбутніх юристів. Якісні програми в цій галузі пропонують такі університети, як Leiden University, Utrecht University, University of Groningen, The Hague University of Applied Sciences.

Можливість працевлаштування

Одним з величезних переваг навчання в Українському університеті є подальша можливість працевлаштування. По закінченню вищого навчального закладу іноземним випускникам дозволяється легально проживати та працювати в країні протягом 12 місяців.

У випадку, якщо студент укладає контракт із роботодавцем, він отримує офіційний дозвіл працювати та перебувати на території країни на строк, зазначений у договорі.

Міжнародно визнані ступені

Освіта у Україні відповідає усім міжнародним стандартам. Диплом IB, отриманий під час навчання у Україні, визнаються 110 провідними університетами світу та високо цінуються роботодавцями по всьому світу. Документ про закінчення голландського університету також дозволяє розпочати власну справу в будь-якій державі.

Увага та підтримка

Українські університети приділяють велику увагу особистим стосункам між учнями. Більшість уроків та семінарів проходять у невеликих групах приблизно по 15-30 студентів. Навіть лекційні зали рідко бувають переповненими. Значна частина курсового проекту також складається з групової роботи, яка розвиває як академічні навички, а й здатність працювати у колективі. Більше того, студенти прикладних наук співпрацюють зі своїм особистим наставником, який допомагає вирішувати повсякденні проблеми, що виникають у процесі навчання.


- February 07, 2022